Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Світ ляльки

Студенти груп №№ 14, 18/19/34 Волинського коледжу НУХТ разом із викладачем Тетяною Кременець побували на зустрічі із мисткинею-лялькаркою Іванкою Ткачук.

Волинська обласна бібліотека для юнацтва, де відбувся захід, долучилася до всесвітнього проекту «Human  library» для того, щоб знайомити молодь із цікавими реальними людьми, які мають незвичні уподобання. Адже одна з головних проблем сучасності – це брак спілкування. А на таких проектах молоді люди не тільки пізнають нове, а й вчаться комунікаціям та формують свій світогляд.

В ході зустрічі майстриня розповіла про свою незвичну професію. Все про своїх малят, як навчитись дарувати настрій та посмішку людям, розповіла студентам молода майстриня. В образах ляльок вона намагається передати дитячу щирість, безпосередність та віру в казку. Кожний її виріб не тільки з душею, а й має свій неабиякий характер. Іванна Ткачук багато розповіла студентам про те, як народжуються нові ідеї та приходить натхнення.

«Кажуть, що творчість приходить лише туди, де вміють бути щасливими і радіють кожному дню. Я думаю, що наші студенти зрозуміли, як це «бути присутнім» у кожній миті свого життя, цінувати все, що відбувається, спілкуватися, розкриватися для зовнішнього світу. Дива життя повсюди, і в тому, щоб помічати їх – величезне щастя», – резюмувала на завершення зустрічі викладач коледжу Тетяна Кременець.

Волинський коледж НУХТ