Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Сучасний англомовний світ

11 березня в рамках проведення тижня іноземної мови викладачі Оксана Кисіль та Оксана Харковська провели спільне заняття з англійської мови в групі № 17.

Тема заняття «Сучасний англомовний світ», яку вивчають студенти, та назва тижня «The wonderful world of English» тісно між собою пов’язані. Заняття проводили з використанням інноваційних методів: методу проектів та з елементами веб-квесту. Кожна підгрупа підготувала інформацію про країни, де англійська мова є рідною, а саме: Канаду та Нову Зеландію. Потім студенти ставили один одному запитання щодо почутого. Урок проходив у постійному англомовному діалозі, студенти проявляли активність і зацікавлення під час засвоєння нового словникового запасу. Асоціації та інтерактивні вправи, використані під час уроку, допомагали в реалізації комунікативного методу навчання іноземної мови.

Завершили заняття переглядом відеороликів про представлені країни. Уявна подорож, проведена за допомогою створених учнями презентацій, сприяла кращому розумінню та засвоєнню нового матеріалу.

Волинський коледж НУХТ