Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Сучасне сприйняття творчості Шевченка

Нещодавно вся країна відзначала Шевченківські дні. Студенти нашого коледжу брали  активну участь у багатьох заходах. Одним із таких заходів була історична година «Сучасний Шевченко», яка відбулася у Волинському краєзнавчому музеї.

Тема заходу – актуальність творів Шевченка у сучасному соціальному та політичному житті України. Учні групи № 8 разом із викладачем Віктором Кондратюком відкривали для себе нового Шевченка, сприймали його творчість крізь призму життя українців у 21 столітті.
Образ Кобзаря на Майдані під час Революції Гідності висвітлено на виставці «Шевченко і Майдан», яку також відвідали  учні Волинського коледжу. На Майдані побачили зображення Великого Кобзаря з шинами, в касці і з палицею в руках.

Хоча Тарас Шевченко народився 202 роки тому, сучасні музиканти продовжують писати пісні на його вірші, а художники – обігрувати його картини. Сьогодні важливо читати твори Шевченка, шукати відповіді на проблеми сьогодення через співпереживання і переосмислення минулого. Тараса Шевченка розуміємо настільки, наскільки розуміємо себе – свій час і Україну в ньому.

Волинський коледж НУХТ