Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Створено Центр розвитку кар’єри ВоК НУХТ

З метою надання інформації випускникам щодо працевлаштування, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, активізації власних зусиль молоді щодо вирішення проблем зайнятості у Волинському коледжі НУХТ створено Центр розвитку кар’єри.

Сьогодні, 27 квітня, відбулося урочисте відкриття та перша робоча зустріч роботодавців з молоддю. З вітальним словом виступив директор Волинського коледжу НУХТ Ігор Корчук, який запросив усіх присутніх до плідної праці та зауважив, що такі Центри зближують роботодавців і навчальні заклади, а посередником є державна служба зайнятості населення. Заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Світлана Корецька підтвердила, що продовженням співпраці Волинського коледжу НУХТ і служби зайнятості є створення Центру розвитку кар’єри. «Це практика європейських навчальних закладів, які турбуються не тільки наданням якісної освіти здобувачам, а й піклуються про майбутнє своїх випускників, їх працевлаштування. Центри є гарним майданчиком для зустрічі з роботодавцями, здійснення консультативної підтримки, інформування про основні тенденції локального ринку праці та вакантні місця на підприємствах, установах та організаціях. Шукачам роботи фахівці служби зайнятості нададуть допомогу шляхом проведення тренінгів та семінарів, організацій майстер-класів та презентацій роботодавців», – повідомила пані Світлана.

Після урочистого відкриття відбулася перша зустріч молоді з директорами й менеджерами успішних компаній, ресторанів, закладів громадського харчування. Представники бізнесу розповіли про можливості стажування та працевлаштування в їхніх компаніях. У ході заходу студенти отримали пропозиції, які, можливо, дадуть старт їхній успішній кар’єрі. Менеджер з кадрів ТзОВ «Клевер Сторс» Надія Брулко запропонувала роботу для продавців та касирів. Зокрема, вона зауважила, що сервіс в Україні зріс на порядок саме завдяки молоді. Директор ресторану «Чевермето» Володимир Якимчук запросив у свою велику «ресторанну сім’ю» офіціантів та барменів. Марина Войтюк, менеджер з персоналу компанії «Нова лінія», розповіла про вакансії, соціальний пакет, кар’єрний зріст. Вона звернула увагу студентів на уміння правильно ставити цілі, бо тільки так можна професійно зростати. Менеджер Олена Бебко презентувала низку супермаркетів ТзОВ «Сільпо Фудз», розповіла про активну громадську діяльність та цікаве дозвілля, які є характерними для їхнього персоналу. Шеф-кухар піцерії «Соло» Оксана Максимчук запросила молодь заповнити вакансії кондитера та кухаря. Оксана Данильчук, яка є менеджером з персоналу ТзОВ «Волинь Зерно Продукт», запропонувала молодим людям кілька пропозицій: практику, екскурсію на виробництво і, власне, постійну перспективну роботу з хорошим заробітком.

Такі зустрічі вказують, що успішне працевлаштування студентів та випускників є реальними перспективами. Головне – це мати бажання працювати, реалізовувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Волинський коледж НУХТ