Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Студенти Євроклубу долучились до відзначення днів Європи в Україні

В рамках відзначення днів Європи в Україні студенти Євроклубу коледжу на запрошення керівника Центру європейської інформації відвідали Кіноклуб Docudays UA при Волинській ДОУНБ імені Олени Пчілки та переглянули навчальний фільм “Інтернет залежний”.

Інтернет-залежність стала глобальною проблемою сьогодення. Дедалі більше людей, особливо молодих, користуються Інтернетом частіше, ніж будь-коли раніше. Фільм занурюється в життя реабілітаційного центру в Пекіні й досліджує випадки трьох китайських підлітків – від дня їх прибуття до реабілітаційного центру протягом трьох місяців їх лікування там і до повернення додому. У фільмі висвітлено як причини, що викликають розлад, так і методи лікування пацієнтів.

Після перегляду фільму зі студентами поспілкувалися запрошені психологи, які розповіли про різні види та стадії залежностей та вказали на певні методи та способи їх  уникнення. Студенти дізнались багато цікавих речей та розширили свій кругозір у питаннях впливу інтернету та сучасних технологій на психологію людини.

Харковська О.М., керівник Євроклубу

Волинський коледж НУХТ