Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Студенти ВоК НУХТ відвідали Window on American Center

28 березня в рамках тижня циклової методичної комісії гуманітарних та соціально – економічних дисциплін викладач іноземної мови Смалюх В.М. із студентами третього курсу групи № 48/48а спеціальності «Комерційна діяльність» відвідали Волинську державну обласну наукову бібліотеку імені Олени Пчілки. Метою заходу став похід в центр «Вікно в Америку. Window on American Center», який пропонує безкоштовне вивчення англійської мови всім бажаючим. Центр «Вікно в Америку» відкритий Посольством США в Україні з метою надання актуальної інформації про США та поповнення фонду бібліотеки англомовними виданнями.
Організатори заходу запропонували присутнім змістовні презентації про соціально-економічний розвиток англомовних країн, зокрема США та Великобританії. Після перегляду студенти змогли перевірити свої знання, виконавши ряд цікавих завдань, та отримали читацькі квитки для відвідування наукової бібліотеки.
Не залишилася без уваги і діюча експозиція, присвячена життю та творчості Олени Пчілки і Лесі Українки. Усі охочі змогли переглянути цікаві фотографії та книги, які були написані видатними українками.

Волинський коледж НУХТ