Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Студенти відвідали виставку картин художника Володимира Немири

19 червня студенти першого курсу груп 36, 40 відділення загальноосвітньої підготовки відвідали персональну художню виставку «Неологізми від Володимира Немири» у Волинському краєзнавчому музеї.

Володимир Немира народився 15 листопада 1949 року у Львові, навчався у Львівському державному інституті прикладного й декоративного мистецтва. Нині він є членом Національної Спілки художників України. Митець жив і творив не тільки в Україні, але й США, подорожуючи разом із дружиною-скульптором. Вона, за словами майстра, є його музою й натхненницею творчості.

На виставці картин студенти мали можливість не тільки оглянути полотна Володимира Немири, але й у невимушеній атмосфері поспілкуватися з художником, поділитися безпосередніми враженнями від його творів, збагатити свої знання із сучасного мистецького процесу в Україні. Безперечно, модерністський світогляд майстра, який закорінений у народне мистецтво, поєднане із сьогочасними художніми віяннями, тематикою і проблематикою, виявилися близькими та зрозумілими молоді. Студентка групи 36 Душак Марина в інтерв’ю з журналістами волинського телебачення зазначила: «Роботи Володимира Немири справді передають енергію предметів, будинків, людей. Я відчула стан душі митця, те, що він накопичував у своєму серці, душі, щоб потім передати на полотні, і це враження неймовірне!».

Десятиліття творчої праці Володимира Немири, його пошуки й досягнення навіюють студентам прагнення жити життям свого народу, вслухатися в симфонію людського буття.

Волинський коледж НУХТ