Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Студенти відділення загальноосвітньої підготовки відвідали фотовиставку

8 лютого студенти 55 групи  відділення загальноосвітньої підготовки Волинського коледжу НУХТ відвідали фотовиставку Євгена Тандури «за Морські замальовки», що відбулася у науковій бібліотеці імені Олени Пчілки. Автор робіт, професіонал і романтик одночасно. Свого часу працював інженером-судномеханіком та старшим механіком судна, тож відвідав багато країн різних континентів на суднах вітчизняних та зарубіжних пароплавств. По закінченні морської кар’єри захоплення фотографією стало другою професією Євгена Тандури.

Студенти захоплювалися розповідями митця про цікаві бувальщини, про екзотичні країни, звичаї жителів різних континентів тощо. Розповідь фотографа супроводжувалася демонстрацією світлин, від яких не можна відірвати погляду. «Здається, ніби ми поринули усередину фотографії і перебуваємо у тому місці планети», – зачудовано розказували студенти.

Справді, роботи Євгена Тандури (понад 12 тисяч) дуже деталізовані: можна роздивитись одяг, риси обличчя людей, рослини та пейзажі. У співбесіді зі студентами фотохудожник звернув увагу, що сучасна молода людина повинна досконало знати англійську та французьку мови, бути компетентними фахівцями та впевненими у своїх діях та намірах.

Волинський коледж НУХТ