Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Студенти та учні Волинського коледжу НУХТ не байдужі до соціальних проблем

Студентська та учнівська молодь Волинського коледжу НУХТ взяла участь в заході «16 днів проти насильства», що символізує світле та вільне від жорстокості й утисків майбутнє. На Замковій площі, де проходив захід, зібралися представники влади й небайдужої громадськості, духовенства й засобів масової інформації. А найголовніше – молодих людей, котрим болить проблема насильства.

Право відкрити Всеукраїнську акцію на Волині надали заступнику голови обласної державної адміністрації Світлані Мишковець. Вона закликала присутніх не бути байдужими до жорстокості і приниження щоразу, коли з ними зіштовхуються, а не лише впродовж 16 днів у листопаді й грудні.

Активна молодь коледжу також долучилась до свічкової ходи і мітингу під гаслом «Скажи СНІДу – ні!», що була приурочена Всесвітньому дню боротьби з ВІЛ-СНІД. Розпочалась акція із флеш-мобу, в ході якого учасники провели своєрідне соцопитування стосовно ставлення перехожих до ВІЛ-інфікованих.

Із мішків з надписами «Я їх боюсь», «Мені байдуже» та «Ми поруч» перехожі могли, вибравши один з мішків, витягувати кульки і кидати їх у ящики із аналогічними надписами.
Під час мітингу, який відбувся на Театральній площі, молоді люди запалили лампадки, вшановуючи пам’ять померлих від СНІДу.

Участь у мітингу взяли також представники обласної та міської влади і священнослужителі УПЦ, РКЦ і УПЦ КП.

Головний лікар обласного центру профілактики та боротьби із ВІЛ-СНІД Олена Макаренко наголосила, що профілактика ВІЛ-СНІДу полягає перш за все у безпечній поведінці.

Перед присутніми виступили також начальник управління охорони здоров’я Луцькради Федір Кошель і заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ігор Дмитришин.

А наприкінці мітингу присутні запустили повітряну кульку та проскандували тричі «СНІДу – НІ!»

Волинський коледж НУХТ