Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Студенти поповнили свої правові знання

1_crУ Волинському коледжі НУХТ постійно проводиться правопросвітницька робота, зокрема, проходять виховні години, профілактичні бесіди та інші навчально-виховні заходи.

Нещодавно на зустріч до студентів коледжу завітав інспектор патрульної поліції Володимир Галишин. Інспектор щиро і невимушено спілкувався із молоддю. Без складених промов, відверто розказав про різні сторони багатогранної діяльності працівників патрульної поліції, де і навчання, і тренування, ненормований робочий час, стресові ситуації, зустрічі з різними верствами населення соціально невмотивованих людей, порушення закону, провокування на грубість – все це вимагає великих зусиль у дотриманні толерантності, психологічної рівноваги, уміння володіти собою в екстремальних умовах.

Чітко і в доступній формі студентам групи № 29 «Виробництво харчової продукції», групи № 32 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» Володимир Галишин роз’яснив, що таке кримінальне і адміністративне порушення, які є форми покарання, а також розповів про обставини, що обтяжують або пом’якшують відповідальність.

У ході спілкування інспектор поліції пропагував здоровий спосіб життя. І студенти, дивлячись на спортивного, підтягнутого, освіченого й відповідального працівника поліції, серйозно задумалися над зміною свого стилю життя, режиму дня, набуттям важливих знань, що, звичайно, не може не радувати.

Волинський коледж НУХТ