Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Гуртки

Гармонійному вихованню студентської молоді сприяє участь студентів у роботі предметних гуртків: крою і шиття, вишивки, історико-краєзнавчого, екологічного, фольклорно-етнографічного, правових знань, вивчення польської мови, англійської мови, української мови і літератури, світової літератури, психології . Цікаво і захоплююче проходять заняття гуртків з математики, інформатики, фізики, хіміі, економіки.
Сприяють процесам відродження і розвитку української національної культури вокальний і танцювальний гуртки. Їхній репертуар включає зразки світової класичної музики, обробки українських народних пісень, твори сучасних авторів.

Робота гуртків спрямована на збереження народної і розвитку аматорської художньої творчості, пропаганді української пісні, патріотичної народної та популярної музики, організації різноманітного та змістовного дозвілля студентської молоді колективу.

В гуртках художньої самодіяльності заохочується творча ініціатива студентів, керівники гуртків здійснюють індивідуальний підхід у роботі зі студентами, сприяють розвитку творчої активності.

Учасники художньої самодіяльності із задоволенням виступають не тільки на сцені коледжу, але і на концертних майданчиках міста. Радують вони і своїми досягненнями.

В обласному конкурсі української патріотичної пісні «Срібні дзвіночки» учні та студенти коледжу неодноразово здобували перемогу. Так, перше місце виборола студентка групи № 39 Аліна Гань, а у 2016 році здобув перемогу учень групи № 50 Михайло Кліш. У 2017 році учениця групи № 57 Уляна Феім у цьому Конкурсі посіла друге почесне місце. Студентка групи №22 Яна Янчук виборола лруге місце у V конкурсі декламаторів польської поезії та прози.

 

Волинський коледж НУХТ