Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Студентів ВоК НУХТ запрошує на роботу провідний світовий виробник продуктів харчування

З метою пропозиції офіційного працевлаштування 25 квітня у Волинський коледж НУХТ завітала Олена Романюк, фахівець з розвитку персоналу приватного акціонерного товариства «Волиньхолдинг».

Представниця компанії розповіла, як розпочинала свій шлях успіху корпорація Nestlé, повідала декілька слів про торгову марку «Торчин» та приєднання у 2003 році «Волиньхолдингу» до Nestlé. Також Олена Романюк сказала, що цього року на підприємстві розширюють виробництво, відкривають нову лінію, де будуть виготовляти продукти елітного сегменту для експорту. Тому для них саме сьогодні важливо взяти на роботу молодих спеціалістів, які бачать своє майбутнє в галузі раціонального харчування та здорового способу життя.

Гостя наголосила на важливості обраної студентами професії та повідомила, що компанія зацікавлена у працевлаштуванні студентів харчової галузі. Також вона закликала молодь інтенсивно вчити англійську мову, так як їхні працівники часто бувають у відрядженнях за кордоном та мають тісне спілкування з колегами-європейцями великої корпорації Nestlé. «Робота на ПАТ «Волиньхолдинг» дає можливість долучитися до найбільшої компанії світу у сфері виробництва продуктів харчування, що діє за принципом раціонального харчування та здорового способу життя», – підкреслила Олена Романюк.

Продемонструвавши масштаби та потужності підприємства, фахівець розповіла студентам про умови роботи, соціальний та медичний пакети послуг для працівників, безкоштовне харчування, забезпечення транспортом для доїзду. Загалом зустріч була цікавою і продуктивною: студентів явно зацікавила перспектива працевлаштування саме на цьому підприємстві.

Волинський коледж НУХТ