Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Студент відділення “Інформатики та комп’ютерної техніки” посів друге місце на Міжнародній студентській науковій конференції

20 квітня 2018 року у місті Луцьку відбулась ХІ Міжнародна студентська наукова конференція «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки». У роботі секції «Інформаційні технології та прикладна математика» брав участь студент Волинського коледжу НУХТ спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж» Ляцевич Віталій.

Тема його доповіді «Сонячна енергетика», підібрана за допомогою наукового керівника, викладача фахових дисциплін коледжу Петра Грицана, викликала значну зацікавленість та спонукала до жвавої дискусії на пленарному засіданні. На думку головуючого у секції доктора фізико-математичних наук Сергія Федосова, розширення використання нетрадиційних джерел енергії у світі та Україні, зокрема, має технологічне, економічне та екологічне підґрунтя.

У доповіді Віталія Ляцевича було представлено техніко-економічні та технологічні основи використання сонячної енергії на Волині, можливості її використання приватними домогосподарствами та освітніми установами. Присутніх цікавили практичні аспекти реалізації теми доповіді: проекти, можливості втілення та досвід експлуатації.

Як результат, наукова робота студента ВоК НУХТ Ляцевича Віталія заохочена грамотою та отримала друге місце на секції «Інформаційні технології та прикладна математика».

Волинський коледж НУХТ