Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Струни ліричної душі. Зустріч з Юлією Бережко-Камінською

Нещодавно учні 7,12 та студенти 49 груп разом з викладачами Кондратюк В.В. та Сахарчук Г.С. відвідали Волинську державну обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Олени Пчілки, де відбулася творча зустріч із письменницею Юлією Бережко-Камінською.

Юлія Миколаївна є не тільки талановитою письменницею, а також журналістом, головним редактором газети “Ірпінський вісник”. На її вірші написано багато пісень видатними композиторами, а колеги-поети високо цінять творчість молодої поетеси.

Її перу належить декілька поетичних збірок: «Є задля чого жити», «Контрасти», «Між видихом і вдихом», «Сад (зриме і незриме)», «Пошепки і вголос».

Авторка зазначає, що є слова, які можна говорити тільки пошепки, а є такі, що їх треба мовити голосно. Не викричати ніжність. Юлія Бережко-Камінська тяжіє саме до поезії ніжності. Але життя вторгається в ліричний світ поетеси і змушує її душу відгукуватися, також на трагічні події, які відбуваються в нашій країні. Усе це відображено у книзі «Пошепки і вголос», яка номінована на здобуття Національної премії ім. Т.Г.Шевченка.

Молодь мала змогу почути чудову поезію, яка прозвучала у виконанні працівників бібліотеки та самої авторки віршів. Поетеса подарувала чудові емоції усім гостям цього заходу. Це була приємна та продуктивна зустріч, адже усі шанувальники змогли насолодитися дивовижною творчістю і залишити в серці та у пам’яті щось надзвичайне і прекрасне…

Волинський коледж НУХТ