Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Стартувала вступна кампанія-2017

Спекотно не тільки надворі, а й у приймальній комісії Волинського коледжу НУХТ. Адже 1 липня стартувала вступна кампанія: почали приймати документи від вступників для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

У коридорах закладу чимало схвильованих вступників і батьків, які прийшли їх підтримати. Користуючись можливостями вступу, майбутні студенти подають заяви одночасно на декілька спеціальностей. «Мої перші враження від коледжу дуже позитивні. Багато чув хороших відгуків. Я дуже хочу тут навчатися, тому подав заяви на «Інженерію програмного забезпечення» та «Комп’ютерну інженерію», – поділився своїми думками один із вступників, який, до речі, має свідоцтво про освіту з відзнакою.

Відповідальний секретар приймальної комісії Інна Савчук зазначає, що цього року вступники, які отримали базову загальну середню освіту, мають можливість подавати документи до 14 липня, а з 15 до 22 липня проводяться вступні випробування. Рейтингові списки із зазначенням рекомендованих на державне замовлення будуть оприлюднені 24 липня.

Для вступників, які отримали атестат про повну загальну середню освіту і склали ЗНО, терміни подачі документів інші – з 12 липня до 8 серпня, списки рекомендованих на державне замовлення будуть 9 серпня. Тому вступникам необхідно бути дуже уважними, щоб вчасно подати документи, слідкувати за новинами з приймальної комісії, що будуть з’являтись на офіційному веб-сайті коледжу та дошках оголошень.

Бажаємо вступникам поспішати до Волинського коледжу НУХТ та не помилитися у виборі майбутньої спеціальності.

Волинський коледж НУХТ