Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Співпраця – запорука успіху

27-28 вересня викладачі та студенти відділення туризму та готельно-ресторанної справи радо зустрічали гостей з Тульчинського коледжу культури.

Студенти спеціальності «Туризм» разом з викладачами Ларисою Миколаївною Уманською та Лілею Станіславівною Городинською завітали до нашого закладу та познайомилися з історією коледжу та його давніми традиціями. Обмін досвідом відбувався в невимушеній творчій атмосфері, молодь отримала можливість поспілкуватися та обмінятися враженнями про студентське життя, подискутувати про перспективи розвитку туризму двох регіонів — Вінничини та Волині.

Студенти групи Т-31 Волинського коледжу НУХТ Поліян Владислав та Сітовський Максим провели пішохідну екскурсію історико-культурним заповідником «Старе місто» та познайомили гостей з «родзинкою» Луцька – замком Любарта. Студентка Стельмащук Оксана показала тульчинським коледжанам Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі та розповіла про історію його створення. Найбільше враження гості отримали від прогулянки арт-об’єктом нашого міста — «Алеєю парасольок», які вже стали візитівкою Луцька.

Екскурсійна програма другого дня передбачала відвідини унікальних підземель, які є пам’яткою національного значення. А прогулянка центральними вулицями міста дала можливість відчути його неповторну атмосферу та колорит.

Співпраця між освітніми закладами дає можливість студентам і викладачам не тільки поділитися набутим досвідом, але й збагатитися духовно та інтелектуально, і, що найголовніше для справжніх туристів, — отримати позитивні емоції!

Волинський коледж НУХТ