Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Школа лідерів 2017

З 24 по 28 вересня заступник голови студентської ради Волинського коледжу НУХТ Счастна Катерина гр№19 взяла участь у сьомій обласній Школі лідерів, яку організували Студентська Рада Волині та Громадянський рух «Свідомі».

Навчання проходило на оздоровчій базі «Гарт», що на березі озера Світязь.

Студентів, які виявили бажання розвивати лідерські здібності, долучали до участі у майстер-класах, іграх . Для них організували тренінги, лекції та дискусії з відомими людьми області, які мають великий досвід роботи. Учасники працювали із психологами для вироблення навичок створення командної атмосфери, дізнавались про соціальні ініціативи, вивчали основи юридичного підґрунтя діяльності органів студентського самоврядування, дізнавалися, як правильно писати та реалізовувати соціально важливі проекти, підвищували мотивацію та вчилися орієнтуватись на успіх. До того ж перевіряли свої лідерські якості та вміння організовувати робочий процес та відпрацьовували особливості публічного виступу.

Остання ніч у школі була для молодих лідерів безсонною, адже вони готували проекти, які на ранок мали презентувати членам журі, отримати критику та дізнатися команду-переможця цьогорічної школи.

Волинський коледж НУХТ