Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Щорічний звіт директора коледжу про роботу навчального закладу

director131 серпня відбулися збори трудового колективу Волинського коледжу НУХТ. Директор коледжу Ігор Корчук виступив перед колективом зі звітом про підсумки роботи  за 2015-2016 навчальний рік та основні завдання на 2015 – 2016 навчальний рік і перспективу.

Керівник навчального закладу проінформував, що колектив працював за річним планом роботи, розробленим на основі Комплексного плану розвитку Волинського коледжу НУХТ до 2020 року, який включає втілення нових інноваційних методів навчання, розвиток матеріально-технічної бази, удосконалення системи інтеграції з роботодавцями, розширення міжнародних зв’язків з навчальними закладами, підприємствами та організаціями сфери обслуговування.

Головними результатами діяльності коледжу визначено: виконання державного замовлення й ліцензійного набору учнів та студентів, відкриття нової спеціальності «Ресторанне обслуговування», робота з реалізації програми розвитку коледжу, що забезпечує підвищення конкурентоспроможності коледжу, реалізація ступеневої системи підготовки фахівців, проведення циклу виховних заходів, які стали фундаментом формування у молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності та звитяги нинішніх захисників України. Чимало слів було сказано про розширення співробітництва з польським навчальним закладом «Об’єднання гастрономічних і готелярських шкіл міста Хелм» та участь колективу коледжу впродовж усього навчального року в міжнародних та всеукраїнських конференціях, семінарах, майстер-класах, конкурсах.

Звітуючи про організацію навчального процесу, директор коледжу багато уваги приділив інформації про цьогорічну вступну кампанію. Відрадно, що державне замовлення виконано на усі спеціальності та професії. Крім того, на прохання дирекції коледжу Міністерство освіти і науки України виділило два додаткові місця за державним замовленням для пільгових категорій вступників. Також Ігор Корчук повідомив, що студентами нашого коледжу стали 390 осіб, що на 64 особи більше минулого року.

Чимало уваги очільник коледжу у своєму звіті приділив якості підготовки учнів та студентів. На завершення свого виступу Ігор Васильович побажав успіхів та процвітання в освітньому процесі, подякував за плідну роботу та високий професіоналізм колективові Волинського коледжу Національного університету харчових технологій.

Волинський коледж НУХТ