Семінар майстрів виробничого навчання з професії «Вишивальник»

У рамках проекту Європейського Союзу «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону» на базі Волинського коледжу НУХТ розпочав свою роботу семінар для майстрів виробничого навчання з професії «Вишивальник». Семінар організований управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації спільно з управлінням освіти і науки Рівненської облдержадміністрації.

З метою ознайомлення із навчальним закладом, на базі якого відбувається семінар, гостям було проведено екскурсію одним із найстаріших коледжів не тільки Волині, а й України. Учасникам семінару представлено історію становлення й основні віхи розвитку одного з найкращих навчальних закладів Волині. Упродовж останніх років саме Волинський коледж НУХТ стабільно утримує високі рейтингові позиції за найбільшою кількістю поданих заяв вступників. У закладі функціонує 39 обладнаних сучасною технікою навчальних кабінетів, 15 лабораторій, 6 виробничих майстерень. У своєму вітальному слові директор Волинського коледжу НУХТ Ігор Корчук зазначив, що без сучасного обладнання, найновіших технологій, нестандартних менеджерських рішень підготувати фахівця з новим мисленням неможливо.

Відповідно до плану роботи семінару будуть представлені результати дослідження ринку праці, де особливу увагу зосереджено на інформації про роботодавців та географію працевлаштування випускників. У ході роботи семінару відбудуться практичні навчання з удосконалення кваліфікації персоналу, матеріально-технічного забезпечення, маркетингу, розроблення електронних засобів навчання. Задля поглибленого вивчення актуальних тем з професії «Вишивальник» будуть проведені майстер-класи.

Оскільки всім відомо, що важливим фактором для розвитку професійних інтересів учнів є створення необхідних умов для оволодіння професією з урахуванням сучасних вимог, тому на завершення семінару відбудеться обговорення та визначення плану дій з питань удосконалення навчальних програм та матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів. Адже сьогодні стоїть завдання підготувати не лише професіонала, а й особистість, здатну мислити творчо, постійно оновлювати свої знання та пристосовуватись до мінливих ринкових умов.