Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Розвиток компетентнісного підходу до навчання та викладання

Протягом чотирьох днів 16.10-19.10.2018 викладачі закладів вищої освіти із усієї України брали участь у креативному кампусі «Вище». Це – інтенсивна навчальна подія для викладачів, зосереджена на впровадженні компетенцій креативності, вирішення проблем та критичного мислення в університетах та коледжах. Волинський коледж НУХТ на цьому форумі представляла викладач фахових дисциплін Вікторія Кавара. Метою заходу було допомогти викладачам розвинути свої професійні навички та надати їм практичні інструменти для розвитку креативності у студентів.

Під час кампусу учасники розглядали такі теми, як вимірювання креативності, розвиток критичного мислення у студентів, методи розвитку креативності, креативні завдання та їх оцінювання, створення атмосфери креативності в аудиторії. Робота під час кампусу передбачала відвідування лекцій, роботу в групах, дискусії та практичні завдання. Впродовж 4 днів ділися досвідом та порадами голова вченої ради НаУКМА Сергій Квіт, експерт з освіти Українського інституту майбутнього Микола Скиба, засновник студії онлайн-освіти EdЕra Ілля Філіпов, досвідчена тренерка з Польщі Анна Колбушевська, Роб Люіс, викладач, тренер та письменник та інші. Організаторами кампусу стали Міністерство освіти і науки України, Спільнота для навчання та викладання «Вище», Британська Рада в Україні, видавництво Pearson та Dinternal-Education.

За результатами роботи учасники креативного кампусу отримали сертифікати. Ця подія є першою із 4 викладацьких форумів, що мають на меті узагальнити найкращий досвід викладання у ЗВО та надати йому нового значення.

Волинський коледж НУХТ