Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Результати ярмаркування наших комерсантів на XIV Всеукраїнському ярмарку НТФ

12-15 квітня 2016 року проводився  XIV Всеукраїнський ярмарок навчально-тренувальних фірм. Метою заходу було вдосконалення організації підготовки фахівців для підприємницької діяльності, вивчення особливостей партнерства на внутрішньому ринку.

У XIV Всеукраїнському ярмарку навчально-тренувальних фірм брали участь більше ста представників з різних областей України. Волинський коледж НУХТ представляли студенти спеціальності «Комерційна діяльність» під керівництвом завідувача відділення економіки та підприємництва, к.е.н., доцента Нелі Кінах, викладача фахових дисциплін Антоніни Філіної та майстра виробничого навчання Вікторії Волошиної.

На ярмарку відбувалася навчальна співпраця різних навчальних тренувальних фірм. Така новітня технологія освіти сприяє навчанню студентів підприємницького підходу в майбутній професійній діяльності. Так, зокрема, студенти, що працювали на ярмарковому стенді, отримали величезний досвід командної роботи, комунікації і відповідальності. А ще здобули неоціненні навички спілкування у роботі з клієнтом. На завершення ярмарку було оцінено зроблені замовлення та укладені угоди, обговорено досвід, набутий під час переговорів, а також випробувано нові стратегії.

Студенти Волинського коледжу НУХТ були відзначені в номінаціях: «Фірмовий стиль», «Презентація товару», «Співпраця з національними виробниками», «Впровадження сучасних інформаційних систем у комерційні розрахунки», «Кращий комерсант».

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей нагородив директора Волинського коледжу НУХТ Ігоря Корчука Подякою за багаторічну сумлінну працю з виховання та навчання молоді, високий професіоналізм, особистий внесок в інноваційний розвиток освіти в Україні.

В рамках ярмарку були проведені: майстер-клас «Психологія впливу кольору на клієнта» і круглі столи «Напрями покращення й вдосконалення підготовки фахівців в умовах навчально-тренувальних фірм» та «Ринок праці, проблеми та перспективи  працевлаштування випускників», де наші студенти були відмічені грамотами і подяками.

«Організація таких заходів сприяє набуттю студентами ділових якостей та досвіду самостійної роботи як комерсанта. Це школа відповідальності, формування навичок мобільності та готовності запобігти сучасним викликам бізнесу», – наголосила на значимості Всеукраїнського ярмарку завідувач відділення економіки та підприємництва Неля Кінах.

Волинський коледж НУХТ