Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Прийшов Миколай – добром його стрічай

15 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, дирекція Волинського коледжу НУХТ та профспілковий комітет студентів коледжу організували та провели чудову вечірку для дітей-сиріт, дітей, які опинилися в скрутній життєвій ситуації, та дітей з особливими потребами, які навчаються у нашому навчальному закладі.

Всіх запрошених гостей привітала вступним словом заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Межова. «Ми хочемо разом із вами відсвяткувати це свято, щоб кожен з вас відчув любов Святого Миколая. В ці дні він особливо посилає милість та своє заступництво. Саме такі щирі свята допомагають наповнити ваші серця теплом, добром та увагою», – зазначила Оксана Володимирівна.

Вечірка розпочалося  солодким частуванням, а біля красуні-ялинки виступили та створили святковий настрій вихованці гуртка художньої самодіяльності коледжу під керівництвом Тетяни Бортнікової. Вони підготували театралізоване дійство з ангелами, чортиком і, звичайно, Святим Миколаєм.

Святкова вистава, новорічно-різдвяні пісні та численні вітання створили затишну атмосферу. Всі запрошені учні та студенти познайомились між собою, гарно поспілкувались та приємно провели час, за що і подякували Святому Миколаю та організаторам цього заходу.

Волинський коледж НУХТ