Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Прогулянка Старим містом

18 вересня учні групи № 8  «Оператор  з обробки інформації та програмного забезпечення»  разом з класним  керівником Тетяною Степанюк відвідали історико-культурний заповідник «Старе місто», познайомилися з його історією, погуляли вулицями, милуючись архітектурними пам’ятками та чудовими краєвидами.

Замок Любарта – символ  міста Луцька, могутня фортеця Волині…. Мимоволі поринаєш  у час боротьби, поразок, звитяг та перемог…

Перехоплює подих і милує око своєю величчю  Лютеранська кірха, побудована в неоготичному цегляному стилі.

А величний кафедральний костел святих Петра і Павла своїми банями красується на усе місто…Наступним  було знайомство з історією колегіуму, вищим навчальним закладом пізньосередньовічного Луцька, в будівлі якого зараз знаходиться наш навчальний заклад.

Викликає здивування та захват будинок скульптора Миколи Голованя, що розкинувся на березі річки Стир. Біля будинку  височіють скульптури різних міфічних істот, казкових героїв, православних святих, левів, птахів.

Завдяки цій екскурсії першокурсники не просто прогулялися стародавніми вуличками Луцька, але й дізналися багато цікавих, маловідомих історичних фактів, захопливих переказів і легенд про місто, в якому вони відтепер навчатимуться.

 

Волинський коледж НУХТ