Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Профорієнтаційна робота – крок за кроком

Для забезпечення проведення якісної вступної кампанії 2017 року представники Волинського коледжу НУХТ постійно проводять профорієнтаційну роботу, беруть участь у різноманітних інформаційно-просвітницьких заходах.

Так нещодавно у місті Горохів відбувся Ярмарок професій, де викладач фахових дисциплін Тетяна Семенюк та студенти коледжу провели агітаційно-інформаційну роботу серед майбутніх вступників: розповіли про навчальний заклад, ознайомили зі спеціальностями та професіями, які можна здобути у нашому навчальному закладі, а також роздали інформаційні буклети.

Викладач коледжу Тетяна Семенюк розповіла присутнім про престижність Волинського коледжу НУХТ, як на Волині, так і за її межами. Вона наголосила на тому, що у коледжі створено всі умови для якісного освоєння основ майбутньої професії. А щоб вступ до навчального закладу був якомога простішим, Тетяна Степанівна порекомендувала пройти навчання на курсах з підготовки до вступу, які найближчим часом у коледжі розпочнуть свою роботу. На завершення свого виступу викладач запросила школярів, їх батьків на дні відкритих дверей, відзначення професійних свят та інші заходи, які проводяться у Волинському коледжі НУХТ.

Волинський коледж НУХТ