Волинський коледж Національного університету харчових технологій

«Презентація грантових можливостей ЄС»

Викладачі та майстри виробничого навчання коледжу взяли активну участь в обласному методичному семінарі в режимі онлайн «Презентація грантових можливостей ЄС», який проходив 27 лютого.

Педагоги мали можливість познайомитись з програмами та проєктами міжнародної співпраці Європейського союзу: Горизонт 2020, «Астролябія», Поліфонія, «Дім Європи», Еразмус+, Креативна Європа.

Освітяни дізналися, що у цих проєктах можуть брати участь студенти та випускники, працівники ЗВО, молодь від 13 до 30 років, молодіжні працівники, заклади вищої освіти, науково-дослідні установи, заклади професійної та середньої освіти, академічні, професійні, студентські, молодіжні об’єднання, асоціації, професійні організації, громадські організації, органи влади, підприємства.

Такі програми дають можливість викладати та досліджувати, обмінюватись знаннями, зробити Європу привабливим місцем для першокласних науковців, сприяти розвитку інноваційності та конкурентоспроможності європейської промисловості і бізнесу, за допомогою науки вирішувати найбільш гострі питання сучасного європейського суспільства.

Л.О.Бурило, методист коледжу

Волинський коледж НУХТ