Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Прекрасний світ театрального мистецтва

29 вересня у рамках відзначення 170-ї річниці від дня народження Івана Карпенка-Карого учні, студенти та викладачі Волинського технікуму НУХТ побували на виставі у постановці Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка.

Класикою стають ті твори, у яких порушуються актуальні проблеми для різних епох. Саме тому сатирична комедія Івана Карпенка-Карого «Мартин Боруля» є такою популярною і улюбленою виставою не одного покоління. Адже часи змінюються – проблеми залишаються. Вистава порушує одну з вічних людських матерій – підміну моральних і духовних цінностей соціальним статусом. Амбіції головного героя – бути «сопречисленним у дворяни», приводять його до повного фізичного і духовного спустошення. Але життя дарує другий шанс для усвідомлення, що головне не чин, а порядність, чесність, любов і розуміння людей, з якими ідеш разом по життю.

Безліч актуальних життєвих ситуацій, колоритний гумор, чудова гра акторів не залишили байдужими юнацькі серця та змусили їх ще раз замислитися над вічними істинами.

 

Волинський коледж НУХТ