Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Практичні заняття зі спортивного туризму

В рамках відкритого практичного заняття з туризму на тему «Висотний альпінізм» 3 грудня студенти спеціальності «Туризм» нашого коледжу мали можливість поспілкуватися з Денисом Пєсковим.  «Найвисокогірніший» альпініст Волині підкорив Памір, Тянь-Шань, Анди, Альпи. І це далеко не весь перелік гір на нашій планеті, де побував мандрівник. За його плечима – «семитисячники» Пік Корженевської (7105 м) та Пік Ісмоіла Сомоні (7495 м)

Цікавою й змістовною була розповідь мандрівника – альпініста про сходження на найвищі вершини світу, про побут спортсменів під час високогірних сходжень, про те, які зміни відбуваються в організмі людини зі зміною висоти та як правильно фізично готуватися до таких походів.

Денис зацікавив студентів не лише розповідями й гарними фото із запаморочливими краєвидами, а й елементами майстер – класу, адже, спортсмен показував, як правильно використовувати  спеціальне спорядження для альпінізму: мотузки, льодоруби, молоти, льодові і скельні гачки, «кішки альпіністські», карабіни, лавинні лопати . Кожен міг на собі відчути важкий тягар спорядження, яке використовується під час сходжень!

Ми щиро вдячні Денису Пєскову за цікаву й змістовну зустріч та бажаємо, щоб усі гірські й життєві вершини підкювалися легко!  А також, висловлюємо слова подяки методисту Центру національно – патріотичного виховання, туризму і краєзнавства, керівнику гуртка «Спортивний туризм» Мелимуці Вікторії Василівні за організацію зустрічі! 

Волинський коледж НУХТ