Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Популяризація власних досліджень в ІТ-сфері

Нещодавно студенти-другокурсники спеціальності «Ресторанне обслуговування» Тетяна Вознюк та Андрій Голя під керівництвом викладача інформатики  Тамари Яцишиної взяли участь у Міжвузівському науково-практичному семінарі «Комп’ютерні технології: наука, освіта».

Метою заходу передбачалось залучення викладачів та студентів до науково-дослідницької роботи в галузі комп’ютерних технологій та популяризація результатів наукових та освітніх досліджень. Адже сьогодні сфера інформаційних технологій — одна з найбільш привабливих для бажаючих зробити кар’єру. Кваліфікований IT-фахівець не шукає роботу, а обирає між компаніями, що пропонують високу зарплату, соціальний пакет та можливість постійно підвищувати кваліфікацію і будувати успішну кар’єру.

Учасники семінару обмінялися набутими  знаннями та власними дослідженнями. Зокрема, Андрій Голя представив доповідь з питань можливості та застосування 3-D принтерів, а Тетяна Вознюк розглянула проблему безпеки  інформації та запропонувала методи її захисту. Доповідачі супроводжували  виступи цікавими наочними презентаціями та відеороликами.

На закінчення семінару відбулося підбиття підсумків. Кращим доповідачам вручили сертифікати, які засвідчують участь у Міжвузівському практичному семінарі «Новітні комп’ютерні технології: наука і освіта». Відрадно, що одними з кращих були студенти Волинського коледжу НУХТ. Викладачу Тамарі Яцишиній, як науковому керівникові, доповідачеві та члену організаційного комітету також було вручено Подяку.

Волинський коледж НУХТ