Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Поглиблюємо знання з математики

У Волинському коледжі 24 лютого в рамках тижня природничо-математичних дисциплін була проведена конференція на тему «Математика в сузір’ї наук».

У конференції взяли участь студенти-першокурсники груп № 32, № 17. Вони підготували проекти, презентації і ще раз переконали, що математика тісно позв’язана  з іншими науками і вважає своїм головним призначенням «знаходити порядок в хаосі, який нас оточує». Студентів до конференції підготували викладачі коледжу Галина Панасюк та Галина Сахарчук.

Захід було проведено з метою розширити і поглибити знання з математики, показати зв’язок з технікою, виробництвом, медициною, архітектурою та мистецтвом. Використання комп’ютерної техніки на уроці сприяло розкриттю інтелектуальних та творчих здібностей молоді.

При підбитті підсумків конференції, викладачі ще раз наголосили студентам, що знання математики є необхідним знаряддям для пізнання та вивчення законів природи і суспільства. А в майбутньому вони допоможуть молоді у професійному та повсякденному житті. Недарма грецькі математики говорили, що математика є ключем до всіх наук, базою науково-технічного процесу і важливою умовою розвитку особистості. Людина залишається людиною тільки тому, що спирається на досвід минулого, а її велич – у здатності мислити.

Волинський коледж НУХТ