Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Подорож Старим містом

1 жовтня 2018 р. студенти другого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали історико-культурний заповідник «Старий Луцьк»: католицький костел Петра і Павла, будинок, у якому жила Леся Українка, аптеку музей, вежу Чорторийських, верхній та нижній замок, побували в підземеллях.

«Ми повинні пишатись тим, що живемо в такому мальовничому місті. Луцьк наповнений цікавими місцями, в яких є чимало архітектурних знахідок, церквами ще з прадавніх часів. Вулиці Луцька зачаровують своєю гармонією духовності, яку ніяк не хочеться відпускати», — з захопленням повідомляють студенти на кінець екскурсії.

Екскурсія була проведена Дмитром Батейком, студентом групи №43а спеціальності «Туризм» Волинського коледжу НУХТ. Він вміло порівнював сьогодення з минулими роками та ознайомлював студентів з історичними фактами. Екскурсія була цікавою та змістовною, студенти побачили свого товариша в якості вмілого екскурсовода, який має можливість застосовувати свої теоретичні знання на практиці і показати своїм молодшим колегам професійніздібності.

Волинський коледж НУХТ