Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Перші сходинки до вершин науки

lpLmfp4ruDw_crМолодь Волинського коледжу НУХТ вже традиційно долучається до наукових дискусій. Зокрема, студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» охоче беруть участь у наукових заходах різного масштабу, як у своїй рідній альма-матер, так і у інших навчальних закладах, останній з яких відбувся у Луцькому національному технічному університеті.

Так, 5 грудня 2015 року відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих науковців, аспірантів, здобувачів і студентів «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки». В ході конференції досліджувались проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління підприємством в умовах глобалізації економіки та обмінювались досвідом з наукової роботи із студентами і молодими науковцями.

Під керівництвом викладача Юлії Сови у конференції взяли участь Катерина Конотопчик (студентка групи 15), Валентина Сулік (студентка групи 15), Олена Хілуха (студентка групи 20). Вони гідно представили наш навчальний заклад. Конотопчик Катерина провела наукове дослідження на тему: «Шляхи вдосконалення облікового відображення виробничих запасів підприємств», Сулік Валентина презентувала тему «Проблеми відображення готової продукції в обліку», Хілуха Олена – «Шляхи вдосконалення обліку оплати праці».

Викладач Волинського коледжу НУХТ Антоніна Завірюха підготувала на конференцію студенток групи 35, які, незважаючи на свій юний вік, презентували грунтовні наукові дослідження. Це Дарія Мережа (наукове дослідження «Сутність державної політики регулювання економічних процесів і явищ») і Тетяна Мамчар (наукове дослідження «Становлення та розвиток управлінського обліку в Україні»).

Всі учасники отримали сертифікати про участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу та контролю в умовах глобалізації економіки».

Наукові дослідження студентів були опубліковані в збірнику тез доповідей VІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих науковців, аспірантів, здобувачів і студентів.

Сподіваємося, що наші молоді науковці продовжать роботу над своїми науковими дослідженнями і ще скажуть своє вагоме слово у великій науці.

Волинський коледж НУХТ