Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Палітра молодіжної творчості

У рамках року польської мови та культури студенти груп 44, 25 та 52 разом із викладачами Іриною Савченко та Ганною Каращук побували в арт-галереї «Луцьк», де експонувалася виставка робіт студентів Волинського державного училища культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського. Живопис, графіка, художня кераміка, вироби з дерева і витинанки засвідчили дуже високий рівень молодих художників.

Кожна робота випромінювала позитивну енергетику, приємно вражала гамою кольорів, промовляла національною символікою – мальвами, маками, лелеками. Особливу зацікавленість викликала частина експозиції, присвячена Старому Луцьку. Радісно було побачити художні образи замку, костелу, колегіуму.

Палітра молодіжної творчості однолітків, багатство тем і різноманітність технік не лише приємно вразили, але й змусили задати собі питання: Який фахівець з мене? Чи я теж кращий у галузях готельного обслуговування і туристичної діяльності? Чи я зможу нести таку ж радість людям?

Відповіді на ці питання студенти дадуть на заняттях польської мови, де також обміняються своїми враженнями від побаченого і почутого.

Волинський коледж НУХТ