Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Один з найпотужніших навчальних закладів Волині відзначив півстолітній ювілей

1_cr16 вересня у Палаці культури міста Луцька пройшли урочистості з нагоди 50-річного ювілею Волинського коледжу Національного університету харчових технологій.

Історія закладу сягає далекі 1960 роки ХХ сторіччя. Створений 1966 року як Луцьке професійно-технічне училище № 59, заклад пройшов серйозний шлях становлення і розвитку. За піввікову історію змінювалися профілі підготовки та назви. Одне тільки тут залишилося таким, як і майже 50 років тому: великий, дружний, працьовитий, творчий колектив викладачів, учнів та студентів. Це сім’я, у якої і радощі, і невдачі – навпіл. Це колектив-шукач, який прагне до всього нового, прогресивного. Незмінними залишились лекції й виробничі заняття, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, мандрівки та зустрічі з друзями. Навчальний заклад стає домівкою для учнів та студентів на кілька років, а потім виявляється дахом і оберегом на все життя.

«Сьогодні у житті нашого навчального закладу, без перебільшення, особливий день – відзначення давньої 400-літньої історії Луцького колегіуму, 50 років новітньої історії коледжу, а також десять років від того часу, як ми увійшли в структуру Національного університету харчових технологій. І саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свій навчальний заклад», – такими словами відкрив урочисту академію з нагоди ювілею директор коледжу, заслужений працівник України Ігор Корчук.

Керівник закладу розповів, що з моменту заснування навчальний заклад випустив більше 30 тисяч висококваліфікованих професіоналів своєї справи. У своєму виступі Ігор Васильович подякував учням, студентам, викладачам та усім співробітникам за багаторічну сумлінну працю, розповів чим живе коледж нині та які плани будує на майбутнє.

Привітати колектив Волинського коледжу прийшли представники обласної та міської влади, знані науковці з Національного університету харчових технологій, директори Волинських навчальних закладів та коледжів, що входять у структуру НУХТу, колеги з Республіки Польща, представники духовенства, установ і організацій, випускники всіх років і, звичайно, сьогоднішні студенти.

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Світлана Мишковець у своєму вітальному слові влучно відмітила розмаїття задумів та ідей у коледжі, які нагадують яскраву палітру кольорів і відтінків, та побажала і надалі бути творчими і успішними. Потому Світлана Євтихіївна вручила викладачам коледжу грамоти та подяки Волинської облдержадміністрації.

Заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк у своїй промові звернув увагу на перспективність спеціальностей і професій, які можна здобути саме у Волинському коледжі НУХТ. Представник депутатського корпусу Волині вручив відзнаки обласної ради кращим працівникам закладу.

Чимало гарних слів, побажань та відзнак заклад отримав від керівників міста Луцька, управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, відділу освіти Луцької міської ради.

Перший проректор Національного університету харчових технологій, професор Володимир Яровий від імені ректора Анатолія Українця привітав колег із славним ювілеєм. «Вагомий кадровий потенціал, новаторські проекти, які реалізовує навчальний заклад, дають йому змогу крокувати в ногу з часом», – сказав у промові Володимир Леонідович. Також професор звернув увагу на те, що студенти Волинського коледжу завжди є одними з найсильніших студентів, які навчаються у Національному університеті харчових технологій.

Лунали вітання коледжівцям від ветеранів закладу, випускників, громадських діячів. На адресу Волинського коледжу також надійшло чимало вітальних телеграм від різних державних установ, громадських та молодіжних організацій, навчальних та культурно-освітніх закладів.

Урочисте зібрання з нагоди 50-річчя ВоК НУХТ продовжилось святковим концертом, до програми якого ввійшли кращі з кращих художніх номерів у виконанні студентів коледжу, запрошених гостей, а також всесвітньо відомого Волинського державного академічного народного хору. Наостанок присутні в залі й учасники концертної програми вшанували альма-матер щиросердечними побажаннями добра, миру, любові, нових успіхів і звершень. На честь Волинського коледжу Національного університету харчових технологій багатоголосо й величально звучали слова «Многая літа!».

Отож, рідний коледже, нехай тече голубим безмежжям щастя твоїх випускників, хай врожайною буде твоя педагогічна нива, хай високо в небі, обнявшись із сонцем, пливе веселкою доля твоєї великої, дружної сім’ї!

Волинський коледж НУХТ