Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Названо кращих комерсантів коледжу

«У давнім місті на Волині, під стінами старого замку, запалює багаття знань Волинський коледж в пошуках таланту», – такими словами розпочався конкурс «Кращий комерсант» між студентами спеціальності «Комерційна діяльність». Захід організувала і провела викладач фахових дисциплін Антоніна Філіна.

Стало вже доброю традицією у рамках проведення тижня економіки та підприємництва проводити змагання між майбутніми комерсантами. У конкурсі взяли участь чотири команди студентів другого та третього курсів: «Міленіум», «Медова хата», «Розаліні», «Фантазія».

Майбутні комерсанти креативно і з гумором представляли свої команди, творчо підійшли до виконання домашнього завдання «Презентація товару», демонстрували свої професійні знання та навички у конкурсах «Відгадай товар та дай йому характеристику», «Відгадай економічний термін», проводили майстер-клас із зав’язування краваток. Сучасні комерсанти повинні вміти не тільки продавати, а й мати навички менеджера, маркетолога і товарознавця одночасно. Все це студенти коледжу і показали під час конкурсу.

Дотепні виступи команд, яскраві презентації, дегустація рекламованих товарів не залишили байдужими жодного глядача. Та найважче довелося журі конкурсу, адже всі учасники засвідчили високий рівень підготовки. Та все ж фортуна цього дня більше посміхалася студентам з команди «Розаліні», які й стали кращими комерсантами коледжу.

Волинський коледж НУХТ