Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Навчаючись навчаємо

Напередодні Волинський коледж Національного університету харчових технологій радо зустрічав фахівців з профнавчання центрів зайнятості та філій Волинського обласного центру зайнятості.

Директор коледжу Ігор Васильович Корчук презентував навчальний заклад та зазначив, що тут здійснюють підготовку фахівців для харчової і переробної промисловості, сфери інформаційних технологій, підприємництва, торгівлі, фінансово-кредитних установ, сфери обслуговування.

Завідувач відділення економіки і підприємництва Олена Левичкіна ознайомила гостей з особливостями навчання слухачів центру зайнятості за напрямом «Підприємець-початківець» і «Комп’ютеризований бухгалтерський облік з використанням системи програм «1С:Підприємство 8».

На завершення заходу, під керівництвом завідувача відділення харчових технологій Тетяни Семенюк та майстра виробничого навчання Марії Деменік студенти коледжу провели кулінарний майстер-клас із розпису великоднього імбирного печива за допомогою айсингу. Учасників навчали, як гарно прикрасити імбирний пряник та як правильно користуватися глазур’ю. Адже художньо розписний імбирний пряник – це не лише смаколик до чаю, але й чудовий подарунок до прийдешніх свят для друзів і близьких. 

Волинський коледж НУХТ