Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Наші випускники та працівники

Тепло своїх долонь і серця доброту дарують своїм вихованцям випускники нашого навчального закладу, які, здобувши професію і спеціальність, залишись тут працювати.

Серед них:

kolisnichenko

КОЛІСНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ
У 1970 році прийшов у тоді ще  СПТУ №6 здобувати професію токаря. У 1973 році, отримавши диплом кваліфікованого робітника за цією професією, залишився працювати на посаді майстра виробничого навчання. Згодом, закінчивши Львівський   ордена Леніна політехнічний інститут, працював викладачем  фахових дисциплін. Доклав багато зусиль для створення матеріально-технічної бази закладу.
Його організаторські здібності в роботі з людьми стають необхідними для керування відділенням «Інформатики та комп’ютерної техніки».
За сумлінну працю нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації, нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Ветеран НУХТ».


tarasiuk

ТАРАСЮК МИКОЛА ГРИГОРОВИЧ

У 1973 році  отримав диплом кваліфікованого робітника за професією «Фрезерувальник» і залишився працювати майстром виробничого навчання. Одночасно працює в училищі та навчається у Київському індустріально-педагогічному технікумі. Велика заслуга його у створені матеріально-технічної бази тоді ще училища.

Неодноразово нагороджувався Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України,  Грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації. Нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Сьогодні Микола Григорович на заслуженому відпочинку.


romaniuk

РОМАНЮК АНАТОЛІЙ АНАНІЙОВИЧ

У 1977 році Анатолій Ананійович отримав диплом кваліфікованого робітника за професією  «Фрезерувальник».  Закінчив Львівський технікум радіоелектроніки.

Працює майстром виробничого навчання.

Неодноразово нагороджувався Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України,  Грамотами управління освіти і науки облдержадміністрації. Нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України».


marchuk

МАРЧУК НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

У 1992 році отримала диплом кваліфікованого робітника з відзнакою за професією «Швачка».  Із того часу працює у нашому навчальному закладі.

 

 

 

 

 


Pavlovskiy

ПАВЛОВСЬКИЙ  МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ

У 1997 році отримав диплом кваліфікованого робітника за професією «Радіомеханік з ремонту та обслуговування радіотелевізійної апаратури». Зараз працює водієм у навчальному закладі.

 

 

 

 


Simoshuk_OlgaСІМОЩУК ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

Навчалася з 1995 по 1998 роки за професією «Кравець». З 1999 року по 2001 рік навчалася за спеціальністю «Комерсант». Після закінчення навчання працювала майстром виробничого навчання.

 

 

 

 


NykitukНИКИТЮК ОЛЕНА ВІТАЛІЇВНА

Навчалася з 1999 по 2000 роки за професією «Оператор електронно-обчислювальних машин». Після закінчення навчання працювала лаборантом до 2007 року.

 

 

 

 

 


sienko

СІЄНКО ПАВЛО ЮРІЙОВИЧ

У 2001 році отримав диплом кваліфікованого робітника за професією «Кравець». Навчаючись в тоді ще училищі, був активним учасником художньої самодіяльності.  Неодноразово брав участь в обласних пісенних конкурсах, де займав призові місця. Пише слова і музику до пісень, які сам виконує. Ще навчаючись, презентував свою першу збірку віршів.

Закінчивши навчання у Волинському державному університеті імені Лесі Українки, прийшов працювати викладачем фізичної культури.

В цей нелегкий для нашої країни час знаходиться в зоні АТО, захищаючи незалежність і цілісність нашої держави.


komdratiuk

КОНДРАТЮК ВІКТОР В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ

З 2002 по 2005 роки здобував професію «Оператор комп’ютерного набору».  Закінчивши Волинський національний університет імені Лесі Українки, Віктор В’ячеславович прийшов працювати викладачем.

Нагороджений Грамотами навчального закладу, управління освіти і науки облдержадміністрації.

 

 

 


popovich

ПОПОВИЧ ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

Отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою за спеціальністю «Комерційна діяльність» у 2008 році. Навчання продовжила у Національному університеті харчових технологій.

Зараз працює у коледжі на посаді економіста.

 

 

 


LotishЛОТИШ ЛЮДМИЛА СТЕПАНІВНА

Навчалася з 2007 по 2008 роки за професією «Оператор комп’ютерного набору. Конторський службовець (бухгалтерія)». В даний час працює викладачем географії.

 

 

 

 

 

leschuk

 

ЛЕЩУК ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА

Навчалася у технікумі за спеціальністю «Фінанси і кредит».  Отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою у 2009 році.

Працює на посаді майстра виробничого навчання.

 

 

 

 

 


osiychuk

ОСІЙЧУК КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА

Одна з перших випускників за спеціальністю «Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах». Навчалася у технікумі з 2007 року по 2011 рік. Отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою. Будучи ще студенткою, організовувала вечори відпочинку, розважальні програми, екскурсії.

Сьогодні працює майстром виробничого навчання.  Налагодила чітку роботу хостелу Волинського коледжу.

Активна, цікава учням і студентам, завжди знаходиться у центрі уваги.


klimchuk

КЛІМЧУК НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Навчалася за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення» та отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою. Закінчила навчання у 2012 році.

Ще навчаючись на 4-му курсі працювала інженером-електронником. На цій посаді працює і сьогодні.

Нагороджена Грамотою навчального закладу.

Відповідальність, щирість у відношеннях з людьми – основні риси Наталії Олександрівни. Працювала з 2012 по 2016 роки.


demeduk

ДЕМЕДЮК РОМАН СТЕПАНОВИЧ

Навчався у технікумі протягом 2008-2012 років за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення». Закінчивши  навчання у Луцькому технічному національному університеті, прийшов працювати у коледж викладачем фахових дисциплін.

 

 

 


andrusikАНДРУСИК МАРІЯ АНАТОЛІЇВНА

Навчалась протягом 2008-2013 років за спеціальністю “Виробництво харчової продукції” та отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою. Одразу після випуску розпочала працювати на посаді майстра виробничого навчання.

За обраною спеціальністю продовжила навчання у Національному університеті харчових технологій.

 

 


kovalchukКОВАЛЬЧУК ЯНА  МИКОЛАЇВНА

Навчалась протягом 2009-2012 років за спеціальністю “Виробництво харчової продукції” . Працює на посаді майстра виробничого навчання.

За обраною спеціальністю продовжила навчання у Національному університеті харчових технологій.


 

 

 

 

мацайМАЦАЙ ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ
Навчався за спеціальністю «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж». Закінчив навчання у 2016 році.
Ще навчаючись на 4-му курсі працював інженером-електронником. На цій посаді працюю і сьогодні.

 

 

 

АнтонюкАНТОНЮК ВІКТОР ПЕТРОВИЧ
У 1984 році закінчивши  тоді ще  СПТУ №6 і отримавши диплом кваліфікованого робітника за Професією «токар» залишився  працювати на посаді майстра виробничого навчання. Згодом, закінчивши Львівський   ордена Леніна політехнічний інститут.
Доклав багато зусиль для створення матеріально-технічної бази закладу.
З 1996 року був старшим майстром.  За сумлінну працю був нагороджений Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки, Грамотами обласного управління освіти і науки.

 

КаразіяКАРАЗІЯ МАРІЯ МИКОЛАЇВНА
Прийшла працювати у 2016 році майстром виробничого навчання.
Закінчила технікум у 2014 році і отримала диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Виробництво харчової продукції».

 

 

 

 

ОксенюкОКСЕНЮК НАДІЯ ГЕОРГІЇВНА
Отримавши  у 2016 році диплом за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення» залишилася працювати майстром виробничого навчання.

 

 

 

 

 

 

сакСаковський Сергій Володимирович
Навчався з 2011 по 2012 роки за професією «Електромеханік з ремонту і обслуговування лічильно-обчислювальних машин». З 2012 по 2015 роки здобув спеціальність «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж». З 2016 року  працює майстром виробничого навчання

 

 

 

 

 

myskovetsМисковець (Сорочинська) Аліна Ігорівна Навчалася з 2007 по 2011 роки за спеціальністю «Організація обслуговування в готелях і туристичних комплексах». З 2016 року працює у коледжі

 

 

 

 

 

 

bratanovБратанов Артем Сергійович
Навчався з 2010 по 2013 роки за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення». З 2016 року працює викладачем фахових дисциплін

Волинський коледж НУХТ