Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Наші студенти долучилися до вшанування пам’яті в’язнів концтаборів

На Волинь приїхало три десятки колишніх полонених нацистських концтаборів. За словами голови Української Спілки в’язнів-жертв нацизму Маркіяна Демидова, цей захід реалізується в рамках програми «Культура Пам’яті в діалозі поколінь».

На меморіальному комплексі «Вічна Слава» студенти груп №37 і 52 Волинського коледжу НУХТ долучилися до вшанування пам’яті волинян, які не повернулися з нацистських концтаборів. Почесна варта біля пам’ятного знаку в’язням концтаборів гетто і гестапо, вшанування хвилиною мовчання, покладання квітів, проникливі вірші колишніх малолітніх полонених – все це викликає трепет і хвилювання. І вже не соромишся сліз, і хочеться захоплюватися мужністю і стійкістю цих людей.

Маркіян Демидов зі словами: «Основна наша робота – це виховання молоді», урочисто вручив у подарунок для Музею жертв тоталітарних режимів нашого коледжу книги спогадів, віршів колишніх полонених. Він продемонстрував студентам малюнки дітей з усієї України, які зобразили мученицьку біль маленьких в’язнів.

Гут С.С., викладач фізики і астрономії 

Волинський коледж НУХТ