Волинський коледж Національного університету харчових технологій

На бенкеті у князя Вітовта

Історичний центр міста заполонили лицарі й прекрасні дами, лучники й численні ремісники, середньовічні танці та забави. Перед Замком Любарта відбувалося святкове дійство, яке розпочали коронацією князя Вітовта. Після церемонії князь вручив гостям міста символічний ключ, який означає, що туристичний сезон у Луцьку відкрито.

Волинський коледж НУХТ і цього року активно долучився до міського заходу «Князівський бенкет», представивши лучанам та гостям міста різноманітні наїдки та напої середньовічної кухні. Чого тут тільки не було: перепілки, ковбаски та курчата на рожні, квашенина й ковбаса пшоняна, потаж і полотки смажені, смачні пухкеники з капустою й квасолею, мандрики з сухофруктами, пляцки з яблуками й горіхами, медівники, солоненики – усього й не перелічити! Ну, і на додачу прохолодні тонізуючі ягідні, трав’яні й трояндові напої.

Окрім концертної програми та частування не забували і про пізнавальну складову заходу. Вже ситим й нагодованим гостям міста студенти відділення готельно-туристичного відділення пропонували свою фірмову екскурсію Старим містом. Наші коледжани ще раз підтвердили, що завжди раді гостям. Тож ласкаво просимо до древнього Лучеська!

Волинський коледж НУХТ