Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Ми пам’ятаємо

У Волинському коледжі на відділенні загальноосвітніх дисциплін розпочався історичний тиждень. Сьогодні, 15 лютого, у музеї жертв тоталітарних режимів викладач історії Ніна Патрай провела історичний екскурс у минуле нашої країни. Вона наголосила,що сьогоднішній урок присвячується героям, які віддали найцінніше – своє життя – заради того, аби Україна та всі ми встали з колін, щоб почали змінювати свою державу, щоб мали змогу жити в оновленій, достойній країні. Студенти висловлювали свої думки щодо трагічних сторінок в історії України, говорили, що молодому поколінню необхідно пам’ятати минуле, адже без минулого немає майбутнього. Відрадно, що студенти розуміють: історію творять і творитимуть саме вони. Вже сьогодні молоді люди замислюються над непростими питаннями і шукають шляхи їх вирішення.

Цікавим був виступ студентки групи № 38 Анни Айсанової, яка детально, володіючи хорошими знаннями, ознайомила першокурсників з матеріалами і експозиціями, що є в музеї жертв тоталітарних режимів.

В ході уроку студенти переглянули невеличкі відеофільми про репресії радянської системи «Українська Голгофа» та про розстріл в’язнів у тюрмі «Рівень секретності 18». Потому молодь  біля Стіни скорботи вшанувала хвилиною мовчання пам’ять розстріляних у Луцькій тюрмі.

Завершився урок пам’яті біля стенду випускників нашого навчального закладу, які поклали життя за незалежність та цілісність України під час антитерористичної операції.

Волинський коледж НУХТ