Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Молодь вивчала основні правила безпеки життєдіяльності

Викладач коледжу Неля Табун провела відкрите лекційне заняття з теми «Соціально-політичні небезпеки. Поведінкові реакції населення у надзвичайних ситуаціях». Лекція супроводжувалася мультимедійною презентацією, відеороликами, статтями з газет, інформаційними буклетами.

Метою заняття було довести до відома інформацію про небезпеки соціально-політичного походження, надати навички побудови моделі поведінки в небезпечних ситуаціях. Упродовж  лекції викладачеві вдалось змістовно та інформативно донести до студентів глобальні проблеми, їх класифікацію та вплив на долю всього людства.

На занятті студенти розглядали соціальні та психологічні чинники, що впливають на життя та здоров’я людини. Вивчали психологію натовпу та правила поведінки щодо збереження власного життя під час масових заходів. Озброювалися знаннями правильного поводження, опинившись у стані заручника.

В процесі лекції переглянули відеоматеріали «Скажи – НІ алкоголю», «Скажи – НІ курінню», «Як працюють наркотики», «Синій кит», «Аборти». Після перегляду відео молодь разом шукала шляхи вирішення цих проблем, ступаючи в дискусії, висловлюючи та аргументуючи власну думку.

Також у ході заняття було проведено тестування та написання самостійної роботи про психологічну надійність людини у дотриманні заходів безпеки.

 

 

 

Волинський коледж НУХТ