Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Міжнародний день туризму у ВоК НУХТ

26 вересня, напередодні Міжнародного дня туризму, студенти та викладачі відділення туризму та готельно-ресторанної справи Волинського  коледжу Національного університету харчових технологій, традиційно зібралися на туристичне свято. Захід проходив за підтримки Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій на території табору «Сонячний», поблизу Луцька.

Студенти, учні та викладачі взяли участь у майстер-класах, які проводили  інструктори Центру туризму. Змагалися на етапах: пішохідний туризм (скелелаз), фігурне водіння велосипеда, водний туризм (байдарка), спортивне орієнтування (лабіринт). Найкращими на етапі «Скелелаз» серед дівчат були Сахалюк Ірина (ГРС-32) та Гурко Анна (ГРС-31). А от серед юнаків найспритнішим виявився Максим Хваль (ХТ-42 ). Переможцями етапу «Фігурне водіння велосипеда» стали Оксана Буснюк (ГРС-22) та Артем Оніщук (Т-31) . Найвправніше веслували на байдарках серед дівчат Тимошко Анастасія та  Сахалюк Ірина (ГРС-32), а серед юнаків Гаврилюк Роман і Боговид Олексій (АОТт–21). У спортивному орієнтуванні впевнену перемогу здобула Анна Гурко (ГРС-31).

Танцювальний колектив коледжу «Резонанс» підготував подарунок для студентів – танцювальний флешмоб.  

Свято вдалося на славу, то ж з нетерпінням чекатимемо нових цікавих заходів, щоб отримати заряд позитивних емоцій, активно відпочити на природі та поспілкуватися з друзями!

Студенти та викладачі відділення туризму та готельно – ресторанної справи Волинського  коледжу НУХТ щиро вдячні працівникам Волинського обласного центру туризму, спорту та екскурсій за сприяння в організації заходу!!!

Зінкевич С.Г.

Волинський коледж НУХТ