Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Міжнародні стажування як сходинка до професійного успіху

В рамках багаторічної міжнародної співпраці між Волинським коледжем НУХТ та болгарською фірмою з готельного обслуговування STAFFORENТ, майбутні фахівці готельно – ресторанної справи, технологи харчової промисловості та  працівники ІТ галузі переймали досвід колег в найкращих готелях Болгарії: Aqua Azur 4*(м. Св. Костянтина і Єлени), Hotel Trakia Gaden 3* (Сонячний берег) , Hotel Koral 4* (м. Варна).

Робота в сфері гостинності вимагає не лише професійних навичок, але й актуальних в сучасному світі Soft Skaills,  вміння спілкуватися з гостями та працювати в команді, здатність вирішувати конфліктні ситуації. Та ключем до професійного успіху є любов до справи, яку робиш!

Завдяки стажуванню, студенти отримали фахові навички та покращили розмовний рівень англійської та польської мов.Здобутий досвід надзвичайно важливий для успішного подальшого працевлаштування. Тому,  коледж велику увагу приділяє саме цій ділянці роботи.

Волинський коледж висловлює подяку нашим партнерам – болгарській фірмі з готельного обслуговування STAFFORENТ за співпрацю.

Ми пишаємося нашим студентством й бажаємо, щоб отримані вміння та навички допомогли  будувати професійну кар’єру!

Волинський коледж НУХТ