Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених

,

24 березня на базі Волинського коледжу Національного університету харчових технологій розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених «Інноваційні напрямки розвитку освіти, сфери послуг і технологій». Захід присвячено 50-й річниці Волинського коледжу НУХТ.

Метою конференції є презентація та обговорення наукових проектів та практичних досягнень студентів, сприяння творчої діяльності майбутніх фахівців, аспірантів та викладачів.

Відкрила пленарне засідання науково-практичної конференції заступник директора з навчальної роботи Волинського коледжу НУХТ Алла Голуб, яка привітала всіх учасників і гостей конференції, наголосила на актуальності та важливості подібних заходів, побажала теплої робочої атмосфери та продуктивної співпраці.

У межах конференції робота була організована за такими секціями: «Соціально-гуманітарні виклики XXI століття», «Сучасні технології виробництва та контролю якості харчової продукції», «Інвестиційно-інноваційний розвиток підприємств харчової промисловості регіону», «Практика та перспективи розвитку готельно-ресторанного та туристичного сервісу України», «Інформаційні технологій як каталізатор процесів розвитку в освіті, науці, виробництві», «Використання інноваційних підходів у природничо-математичній сфері».

У конференції брали участь студенти, молоді вчені з Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ, Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ, Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу, Іллічівського морського коледжу Одеського національного морського університету, Луцького національного технічного університету, Луцького базового медичного коледжу та, звісно, Волинського коледжу НУХТ. Варто зазначити, що збірник тез доповідей конференції містить роботи студентів з Польщі, Республіки Кіпр, Фінляндії.

Перший день роботи Міжнародної науково-практичної конференції студентів і молодих учених пройшов у конструктивній та діловій обстановці. Наукові доробки студентів оцінювало компетентне журі, до складу якого ввійшло багато відомих науковців та знаних практиків. Журі відмітило новизну представлених робіт, хороше володіння студентами фактичним матеріалом, аргументоване доведення проблеми, чіткість, логічність відповідей на питання та активну участь у веденні дискусії.

Подібні заходи відкривають молодим людям можливості для наукової та практичної діяльності, творчого підходу до вирішення наукових завдань, виявлення нових ідей. А ще на таких конференціях вчаться публічності, дипломатії та плюралізму у поглядах.