Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Мелодії поетичної душі

Нещодавно студенти Волинського коледжу НУХТ взяли участь у годині поезії «Ми приходим у світ для любові», приуроченій до 75-річчя від  дня народження талановитої поетеси Ганни Чубач. Захід відбувся у рамках циклу «Поетичний зорепад «Жіночі профілі на тлі доби»».

Родзинкою заходу  стали виступи студентів загальноосвітнього відділення Волинського коледжу. Художні тексти звучали у виконанні Яни Гловацької, Аліни Пушкар, Руслани Доманської, Віоли Ольшевської, Юлії Романюк, Ольги Бури, Тетяни Драницької, Наталії Лановенко, Інни Прокопчук, Дарії Романчук. Дівчата признались, що дуже люблять ліричну поезію Ганни Чубач, бо вони зараз у такому віці, що саме хочеться читати про любов, людські стосунки. Також прозвучали поетичні рядки творів Ганни Чубач у виконанні викладача коледжу Олени Матвійчук.

Захід пройшов у дружній, теплій атмосфері. Студенти і всі присутні мали змогу ще раз доторкнутися до багатогранного і незабутнього таланту поетеси, до її пророчого, наповненого ліризмом і філософією слова. Молодь дізналася багато нового про життя і творчість поетеси. Більше 200 поезій авторки стали популярними й завоювали прихильність читачів та шанувальників пісенної творчості. За роки плідної творчої праці українська поетеса Ганна Чубач видала 77 книжок для дорослих і дітей, у співдружності з композиторами Олександром Білашем, Людмилою Єрмаковою, Тетяною Стаматті-Оленєвою, Михайлом Чембержі, Людмилою Височинською, створила понад 500 пісень. За значні творчі здобутки удостоєна високого звання «Заслужений діяч мистецтв України», нагороджена орденом «За заслуги» III ступеня, відзначена літературними преміями.

Волинський коледж НУХТ