Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Математика закликає міркувати, фантазувати, творити

Математика – цариця всіх наук і, очевидно, природничо-математичний тиждень, який відбувається у нашому коледжі, не може обійтися без презентації цієї навчальної дисципліни.

3 лютого на відділенні загальноосвітньої підготовки відбувся урок-чемпіонат з розв’язування логічних задач з математики між студентами І курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» (група № 1) та «Комп’ютерна інженерія» (група № 2). Треба зазначити, що математику люблять багато студентів, тому що на заняттях можна осягнути логіку доведень, зробити відкриття, відчути радість перемоги. На запитання для чого вивчають математику, коледжівці влучно відповідають словами англійського філософа Роджера Бекона: «Той, хто не знає математики, не може знати іншої науки і навіть неспроможний дізнатися про своє неуцтво».

Командам «Архімед» і «Піфагор» були запропоновані вікторина-гра «Ви геній чи тугодум?», цікаві задачі, головоломки, кросворди. Здорове суперництво панувало протягом всього заходу. Студенти мали можливість активізувати свої думки й перевірити на терезах мудрості рівень знань та змогу дотепно міркувати.

Переможцями стали обидві команди, що ще раз підтверджує – молоді голови здатні розвивати нові ідеї, спроможні швидко та нестандартно мислити.

Усіх студентів, які брали участь у природничо-математичному тижні, було нагороджено грамотами і заохочувальними призами.

Волинський коледж НУХТ