Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Майстер-клас «Правила визначення платіжності банкнот національної валюти»

01 березня 2018 року в рамках тижня циклових комісій професійно – теоретичної та професійно – практичної підготовки майстер виробничого навчання Калита Л.Г. організувала та провела з групою № 23 «Касир (в банку)» майстер-клас на тему: «Правила визначення платіжності банкнот національної валюти». На майстер-клас завітали учні та студенти коледжу з різних спеціальностей.

Майбутні «Касири (в банку)» розповіли про історію виникнення української гривні, а також про те, як виготовляються гроші в Банкнотно-монетному дворі Національного банку України, про еволюцію дизайну гривні у роки незалежності України з 1991 – до 2018 року.

Учні 23 групи детально зупинились на основних захисних елементах гривневих банкнот. Навчили своїх колег відрізняти справжні купюри від фальшивих.

Кожен учасник майстер-класу мав можливість перевірити гривневі купюри на детекторі та самостійно визначити їх платіжність.

Майстер-клас був цікавим та пізнавальним. Отримані знання учні будуть використовувати у повсякденному житті та у своїй майбутній професійній діяльності.

 

Волинський коледж НУХТ