Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Майстер-клас «Форми та методи роботи педагогічного працівника над індивідуальною методичною проблемою»

Під час відзначення Днів науки методистами коледжу для молодих та малодосвідчених педагогічних працівників було проведено майстер-клас «Форми та методи роботи педагогічного працівника над індивідуальною методичною проблемою». Метою заходу було ознайомлення з методикою сучасних форм та активних методів роботи в освітньому процесі для створення власного педагогічного досвіду.

Учасники майстер-класу ознайомились з деякими елементами педагогічної майстерності, що забезпечують продуктивність, результативність та змістовність занять. Молоді педагоги вчились використовувати методичні принципи формулювання індивідуальної проблеми, виконували ситуативні вправи, що допомагають знайти вихід з будь-якої ситуації, сприяють формуванню позитивної самооцінки, розвивають вміння самопрезентації, створюють і підкріплюють імідж успішного спеціаліста.

В процесі заняття педагоги з’ясували, що організація роботи над обраною методичною темою включає етапи: розроблення теми, її апробацію та впровадження, прогнозування можливих результатів, оновлення змісту, форм та методів освітньої діяльності, діагностику та аналіз одержаних результатів, пропагування та поширення прогресивного педагогічного досвіду, видавничу діяльність.

Богдан Г.І, Савчук І.В., методисти коледжу

Волинський коледж НУХТ