Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Майбутні технологи вдосконалювали свою англійську мову

В рамках тижня англійської мови на відділенні загальноосвітніх дисциплін студенти групи № 54 спеціальності «Харчові технології» відвідали Волинську державну обласну універсальну наукову бібліотеку імені Олени Пчілки.

Зокрема, взяли участь у заході «Ukraine in the world», який відбувся у відділі «Вікно в Америку». Треба відмітити, що тут організовують багато заходів – лекцій, семінарів, вікторин, які надають можливість удосконалювати знання англійської мови. І студенти Волинського коледжу НУХТ завжди використовують такі можливості, беручи участь у різноманітних заходах.

На черговій зустрічі юнаки й юнки поглибили свої знання з англійської мови, а також з історії та географії України, дізнались багато цікавої інформації про українські звичаї і традиції та найвизначніші міста нашої держави. Під час спілкування студенти отримали гарні мовні навички, необхідні для аналізу того, що вони чули, читали і бачили. На завершення заходу, після перегляду презентації про 7 чудес України, відповідали на питання вікторини. Найактивніші студенти були нагороджені цінними призами.

Волинський коледж НУХТ