Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Круглий стіл «Євроінтеграція України: цілі та виклики сьогодення»

Перспективи та нові виклики щодо реалізації стратегічного курсу України щодо набуття повноправного членства у Європейському Союзі та НАТО обговорили учасники круглого столу «Євроінтеграція України: цілі та виклики сьогодення», який організував викладач суспільних дисциплін Олександр Новосад.

До обговорення долучилися студенти двох відділень: інформатики та комп’ютерної техніки, економіки і підприємництва.

У форматі заходу учасники обговорили значення співпраці України з ЄС та НАТО, її вплив на внутрішньополітичну та зовнішньополітичну ситуацію в нашій державі.

Особливу цікавість учасників викликало обговорення основних тенденцій громадської думки населення України щодо євроінтеграційних процесів.

Також було акцентовано увагу на важливості отримання якісної інформації, адже в епоху інформаційного суспільства досить багато поширюється дезінформації про Євросоюз та НАТО. Тож важливо критично мислити, аналізувати отриману інформацію на предмет достовірності.

Певною мірою об’єднала думки учасників дискусії теза, що наша держава має впроваджувати власний шлях економічного та зовнішньополітичного розвитку в руслі євроінтеграційних процесів.

Новосад О. А.

Волинський коледж НУХТ