Волинський коледж Національного університету харчових технологій

Конференція «Методологічні та методичні проблеми викладання соціально-економічних дисциплін у сучасному освітньому процесі»

14 грудня 2017 року у Луцькому педагогічному коледжі відбулась VІI науково-практична конференція «Методологічні та методичні проблеми викладання соціально-економічних дисциплін у сучасному освітньому процесі», де учасники презентували та обговорили практичні досягнення та творчу діяльність фахівців, зайнятих у сфері наукових досліджень, педагогічній діяльності, а також обмінялись науково-практичним  досвідом викладачів та студентів!

Студент групи №26 відділення «Туризму та готельно-ресторанної справи» Волинського коледжу Національного університету харчових технологій Насіров Влад Агаханович успішно виступив з доповіддю на тему: «Морально-естетичне виховання як основа формування майбутнього спеціаліста» та взяв участь у майстер-класі «Розвиток критичного мислення на різних предметах».

Кандидат історичних наук, завідувач кафедри суспільних дисциплін Луцького педагогічного коледжу, Альона Сергіївна Гарбарук відмітила доповідь Насірова В.А. і подякувала науковому керівнику к.ф.н., доценту Романовій О.А. за хорошу підготовку студента до конференції.

Волинський коледж НУХТ